Skip to content High contrast mode

Start your journey
Send your online application easily

Featured programmes

Dodatkowa Rekrutacja
1 Aug 2018

Ci, którzy nie dostali się na wymarzony kierunek studiów mają jeszcze szansę! 1 sierpnia rusza rekrutacja dodatkowa w Politechnice Świętokrzyskiej. To również okazja dla osób, które w sierpniu zamierzają podjeść do egzaminu poprawkowego z matury.

Rekrutacja na studia II stopnia
1 Feb 2018

Ruszyła rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia.

Rejestracja kandydatów na studia II stopnia
20 Nov 2017

Trwa rejestracja kandydatów na studia II studia (magisterskie).
Oferujemy je na wszystkich pięciu wydziałach Politechniki Świętokrzyskiej.

The Orientation Day
10 Nov 2017

Po raz kolejny w murach Politechniki Świętokrzyskiej powitano studentów zagranicznych, którzy przyjechali na naszą Uczelnię w ramach programu ERASMUS+. 6 października 2017 r. odbył się semestralny Orientation Day, kiedy to oglądając prezentację przygotowaną przez panią koordynator programu mgr Annę Kasztelewicz, studenci mogli zdobyć podstawowe informacje o Polsce, regionie i mieście a przede wszystkim o samej Politechnice Świętokrzyskiej.

Wielki sportowy sukces studenta Politechniki Świętokrzyskiej
30 May 2017

Świetnie spisali się studenci Politechniki Świętokrzyskiej na zorganizowanych w Łodzi Akademickich Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Zawodnicy sekcji AZS PŚk prowadzonej przez trenera Marka Kalwata zdobyli aż cztery medale w klasyfikacji uczelni technicznych. Klasą dla siebie był Oleksander Pylypchuk, który zdobył złoto w skoku w dal i srebro w trójskoku.