Skip to content High contrast mode

Zacznij swoją przygodę
Wyslij w prosty sposób swoją aplikację online.

Interesujące kierunki

Dodatkowa Rekrutacja
2018-08-01

Ci, którzy nie dostali się na wymarzony kierunek studiów mają jeszcze szansę! 1 sierpnia rusza rekrutacja dodatkowa w Politechnice Świętokrzyskiej. To również okazja dla osób, które w sierpniu zamierzają podjeść do egzaminu poprawkowego z matury.

Rekrutacja na studia II stopnia
2018-02-01

Ruszyła rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia.

Rejestracja kandydatów na studia II stopnia
2017-11-20

Trwa rejestracja kandydatów na studia II studia (magisterskie).
Oferujemy je na wszystkich pięciu wydziałach Politechniki Świętokrzyskiej.

The Orientation Day
2017-11-10

Po raz kolejny w murach Politechniki Świętokrzyskiej powitano studentów zagranicznych, którzy przyjechali na naszą Uczelnię w ramach programu ERASMUS+. 6 października 2017 r. odbył się semestralny Orientation Day, kiedy to oglądając prezentację przygotowaną przez panią koordynator programu mgr Annę Kasztelewicz, studenci mogli zdobyć podstawowe informacje o Polsce, regionie i mieście a przede wszystkim o samej Politechnice Świętokrzyskiej.

Wielki sportowy sukces studenta Politechniki Świętokrzyskiej
2017-05-30

Świetnie spisali się studenci Politechniki Świętokrzyskiej na zorganizowanych w Łodzi Akademickich Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Zawodnicy sekcji AZS PŚk prowadzonej przez trenera Marka Kalwata zdobyli aż cztery medale w klasyfikacji uczelni technicznych. Klasą dla siebie był Oleksander Pylypchuk, który zdobył złoto w skoku w dal i srebro w trójskoku.